Змінила форму родимка і трішки лущиться

Спрашивает: Роман
Пол: Мужской
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: Відсутні
Вітаю, Вітаю, У мене змінила форму родимка, яка здається була від народження(але це не точно, років 5 точно є) і трішки на дотик стала не така як звичайно, така як шорохувата, а також вчора трішки відлущилась. 4мм діаметр. І на 3му фото, також турбує, тому що інколи її задіваю коли бриюсь.
Категория: Онколог
Добавлен: 12 июля 2024 года

1 ответ

Кравчук Юрий Иванович
онколог 2024-07-12 10:55
Доброго дня. Травмоване утворення, потрібно видалити і відправити на гістологію. Більш вірогідно, що доброякісний папіломатозний невус,