Вирус енштейн барр-адские головные боли-боль лоска в костях

Спрашивает: Маша
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Хронические заболевания: Гастрит
Здравствуйте, у меня нашли очень запущенный вирус Енштейн барр ядерний и таксоплазму. Мне очень плохо с каждым днем хуже и хуже. Очень сильные головные боли я не могу спать и ничего. Ужасная ломка в костях просыпаюсь ночю от болит в голове и костях. Очень боюсь инфацелету чтобы е было проблем с мозгом боли уже больше 4 месяцев а теперь только хуже. Помогите очень боюсь. Как лечить это все.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 14 ноября 2022 года

3 ответа

Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2022-11-15 20:08
Доброго дня! У такому складному випадку потрібно звертатись особисто на прийом к лікарю. На все добре!
Платная консультация
Полина 2022-11-18 23:03
Як добре що ви по українські пишете рада дуже. Була в лікаря сьогодні в івано іранківську імунолога сказав що мені погано не через це тому що по аналізах в мене немає зараз стадії розвитку так вона й сказала. І більше нічого тількі піти до невропатолога і він направить до ревматолога. Але я не розумію тоді що зі мною якщо ні вірус Енштей барр чдерний не дає мені такий стан ні таксоплазма. Це навіть лічити ніхто не береться. А мені все гірше і гірше головні болі страшні тошнота слабкіть болі в горлі ламає кості та морозть ужасно і це ще не всьо шо я відчуваю. Я рухнктись не можк така в мене слабкість і біль а ніхто не знає що це я дуже боюсь. Температура 37.7/38. Підкажіть що це може бути я дуже боюсь менінгіту або інцефаліту або проблем з мозгом бо головні болі адські денб і ніч без перестанку просто. Дуже боюсь
Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2022-11-19 13:42
Напишіть будь ласка мені на вайбер 050 601 9830, мені так зручніше