Головні болі

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Хронические заболевания: Підозри лікарів на вегето-судинну дистонію(обстеження не робили), діагноз поставлений на основі моїх скарг Сколіоз Двобічний сальпінгіт Після пологів напади описані вище участилися.
Мене дуже часто турбують головні болі, вже на протязі 5 р, паралельно напади тошноти, головокружіння, нервозності з частотою 2 рази в тиждень. Також буває незначна травмація голови. Які аналізи та обстеження потрібно пройти? При потребі вживаю ібупрофен
Категория: Невропатолог
Добавлен: 9 февраля 2017 года

1 ответ

Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2017-02-09 16:52
Здравствуйте. Вам нужно сделать доплерографию сосудов головы и шеи, затем нужен очный осмотр невропатолога. Попробуйте снимать головную боль "спаскупрель" по 1 таблетке под язык при головной боли.