Вагітність 10 тижнів

Спрашивает: Ангеліна
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, я вагітна на 10 тижні. Вчора вечером я замітила темно-коричневе виділення. Живіт не болить. Змін ніяких не було. Це моя перша вагітність. Ліки ніякі не приймаю. До лікаря ще не зверталась. Тому що сказали в 11 тижнів прийти. Коли робила для себе УЗД на 6-7 тижні виявили кісту у лівому яєчнику.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 5 ноября 2017 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-11-06 20:15
Доброго вечора. Перепрошую, але не бачу тут запитання. Ви його не сформулювали.