Прищі на язику у вигляді червоних бугорків

Спрашивает: Екатерина
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, що мені робити, на язику з"явилися прищі, і аж глибоко до горла, при ковтанні наче щось заважає, помітила 4 дні тому, від чого це може бути та як лікувати?
Категория: Лор
Добавлен: 14 февраля 2021 года

1 ответ

Добрий день! Запальна реакція з боку язика може бути на фоні запальних процесів в порожнині рота та ротоглотки, або може бути викликане гастроезофагеально рефлюксною хворобою коли не дотримуватися дієти. Наразі показано місцеве полоскання порожнини рота розчинами антисептика (хлоргексидин, мірамістин). Виключити з раціону кисле, солоне, гірке, а також дуже холодні і горячі напої та їжу.