Симптоми якої хвороби це може бути?

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня, вже близько 3 тижнів першить горло, появивилося мокротиння спочатку з одного, а тепер з двох боків носоглотки, жовте піднебіння і червоні судини горла. Одна мигдалина з багатьма ямочками. Зранку посередині носоглотки збирається велика кількість густого мокротиння жовтого кольору. При полосканні інколи виходять маленькі згустки коричневого мокротиння. Проблеми з мигдаликами з дитинства, часто запалюються осінню-зимою.
Категория: Лор
Добавлен: 27 октября 2021 года

1 ответ

Доброго дня! Що з медикаментів Ви отрумуєте? Чи є у Вас скарги зі сторони носа (нежить, закладеність носа)?