Пошкодження родимки

Спрашивает: Анастасія
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Вітаю! Дні 3 тому випадково підділа родимку на спині лєзкою від мочалки. Родимка на місці, але пішла кров. Перші дні протирала перекисом і хлоргексидином. Також відвідала дерматолога, який зробив дерматоскопію. Лікар сказав що все нормально. Але я переживаю щоб родимка не переродилась у меланому. Чи великі ризики цього? Як доглядати за родимкою? Також вона іноді кровить якщо випадково її рухати. Фото родимки додала.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 3 апреля 2024 года

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-04-07 21:58
Дорый день, по снимку невус выглядит доброкачественно, ожъднократное травмирование не может спровоцировать проблем. Но если вы замечали, что невус кровит - обязательно посетите онколога и решайте с ним вопрос о ее удалении и гистологическом обследовании.