Почуття тривоги

Спрашивает: Олександр
Пол: Мужской
Возраст: 36 лет
Хронические заболевания: Ні
Вітаю! Підкажіть, допоможіть, будь ласка. Протягом місяця досить сильна тривога. Практично зник апетит (в основному їм ближче до відходу до сну), втратив близько 7 кг. Невролог прописав Бафазол і Когнум. П'ю їх 13 днів. Різкі симптоми, можна сказати, зрізалися, але почуття тривоги не зникло. Прямо клубок у горлі іноді. Після цього невролог запропонував замість Бафазолу перейти на Міасер 10мг на ніч. Чесно кажучи, боюся пити таке, тим паче ніколи в житті не приймав антидепресанти. Але постійна тривога і відсутність апетиту, м'яко кажучи, вже заважає життю.
Категория: Психиатр
Добавлен: 11 октября 2024 года

1 ответ

Соболь Андрей Аркадьевич
психиатр 2024-10-11 15:00
Здравствуйте!

Миасер - не поможет.

Неврологи не занимаются лечением тревоги.

Этими проблемами занимаются ВРАЧИ-психотерапевты или психиатры.