Питання щодо змін показників у імунограмі

Спрашивает: Олександр
Пол: Мужской
Возраст: 36 лет
Хронические заболевания: Наразі відсутні
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, про що може свідчити у імунограмі наступне:
-Лімфоцити (на 100 лейкоцитів) цільна кров ЗАК 44.1% (норма 19-37)
-Лімфоцити (Lymph) цільна кров ЗАК 46% (норма 20-40)
-Нейтрофіли паличкоядерні цільна кров ЗАК 10% (норма 1-5)
-Нейтрофіли сегментоядерні цільна кров ЗАК 36% (норма 40-70)
-NRBC-фракція ядровмістних еритроцитів цільна кров ЗАК 0.2% (норма 0)
-Плазматизація цитоплазми лімфоцитів.
-Циркулюючі імунні комплекси (ЦІК) середньомолекулярні сироватка крові 45.0 од. Екс. (норма 30 - 100)
Серед наявних симптомів (тривають з 06.01.22): збільшені лімфовузли на шиї і під щелепою, головний біль, втрата апетиту, зменшення працездатності.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 20 апреля 2022 года

5 ответов

Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2022-04-21 22:19
Добрий день.
Такі зміни свідчать про наявність вірусної інфекції в організмі. Це можуть бути наслідки ковіда, герпесні інфекції, гепатити, снід.
Олександр 2022-04-23 22:55
Доброго дня.
Дуже дякую Вам за швидку відповідь!
- Симптоми тривають з 06.01.22, а ковідом я перехворів після цього - у лютому місяці. Я би виключив цю хворобу.
- Герпесні інфекції і токсоплазмоз (IgG є у високих титрах, але IgM немає, ПЦР немає і авідність вказує на давнє інфікування; гепатити я виключив по результатах аналізів у інфекціоніста з інфекційної лікарні (підозрювала гепатит В через сильне небажання до їжі і алкоголю, але не підтвердилося по неодноразових аналізах; на геп. С теж здавав).
- Віл - неодноразово здавались тести (лабораторні і експрес), в тому числі у центрі СНІДу - всі негативні.11.01.22 перший тест, 19.04.22 останній тест іфа4. Потрібно ще перездавати? 3 місяці з часу появи симптомів недостатньо для утворення антитіл?
А можуть бути ще якісь варіанти вірусної інфекції, які викликають такі симптоми?
Можливо, якісь автоімунні процеси?
Що може означати "Плазматизація цитоплазми лімфоцитів"?
Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2022-04-24 23:59
Це можуть бути залишкові явища післе перенесеної інфекції або післі загострення. Ці зміни в аназізах не характерні для аутоімунних процессів.
Олександр 2022-04-25 10:56
Дуже дякую Вам за надану консультацію!
Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2022-04-25 22:17
Будьте здорові.