Затримка місячних уже 2 місяці

Спрашивает: Альона
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Добрий день! У мене затримка місячних уже понад 2 місяці. Все почалося після того, як почала ходити в тренажерний зал. Статевих контактів не мала. Раніше цикл ішов без збою. Буду дуже вдячна за допомогу!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 20 ноября 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-11-20 14:14
Фізичні наваньаження можуть бути однією щ причин затримки. Але можуть бути і інші (кіста, грві, стресс і т д.). Тому рекомендую звертатись до лікаря. Можете звернутись до мене на очну консультацію для виявлення причин затримки.