Перші рухи дитини при вагітності

Спрашивает: марія
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, у мене третя вагітні даний час термін вагітності тринадцять тижнів. сьогодні я вперше відчула рухи дитини. Лежала на ліжку і відчула перший поштовх за ним слідом почалися досить активні рухи. Чому це відбулося на такому ранньому терміні і чи все з дитиною в порядку що вона почала так швидко рухатися. Термін вагітності визначено точно
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 марта 2017 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-03-14 20:52
Доброго вечора. Це дуже рано, хоча, відверто - можливо, оскільки це вже третя вагітність. Рекомендую зробити УЗД