Вагітність, перші симптоми

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, скажіть будь ласка за тиждень до критичних днів, почало тягнути на солоне, за 5 днів почалася нудота, за 3 дні живіт боліти в низу. Критичні дні почалися на день раніше. Зараз 4 день критичних днів, нудота продовжується, і критичні дні поки що не йдуть. Що це може бути?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 10 августа 2016 года

4 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-08-10 16:35
Так є менструція чи ні? Якшо немає це назиаається затримка і потрібно зробити тест на вагітність.
Марина 2016-08-10 17:30
3 дні проходила менструація (зазвичай 5-6 днів проходе). Зараз немає.
Марина 2016-08-10 19:02
Сьогодні ще й зявилася температура 37.2.
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-08-13 15:52
Зробіть тест на вагітність, якщо негативний зверніться до терапевта.