Коричневі виділення замість місячних

Спрашивает: А.
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Доброго вечора. Скажіть, будь-ласка, чи варто панікувати, якщо замість місячних уже 5-й день ідуть світлі коричневі виділення? Їх не багато за день. Але заважають.
Почались за три дні до місячних і досі йдуть. У мене нічого ніде не болить. Статевим життям почала жити недавно, пів року назад. До цього все йло нормально, в терміни. іноді змінювались дати початку місячних.
Що це може бути? Точно не вагітна, все було захищено. Це ж не ендометрія?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 28 июля 2015 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-07-29 13:09
Доброго дня. Ви тест провели?
Платная консультация
А. 2015-07-30 20:19
Так. Одна полосочка.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-07-31 12:02
Можливо, порушення циклу, гормональний збій. почніть з УЗД