Червоні виділення

Спрашивает: Юлія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Хронические заболевания: Не має
Здравствуйте, в мене термін вагітності приблизно 2 місяці. Протягом 2 днів удуть виділення червоного кольору і тягне живіт. Що це означає? Виділення не великі. Іду в туалет бачу як витікають. Підкладка червона. Не багато але є. Чи можливий викидень чи просто щось в організмі не так?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 22 ноября 2016 года

3 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-11-22 06:43
Дані симптоми є ознакою загрози пеперивання вагітності. Вам потрібно звернутись до лікаря для огляду і призначення лікування.
Юлія 2016-11-24 12:52
Дякую вам. На даний момент я знаходжуся в лікарні на лікуванні. Але рівень прогестерону в мене 19. Термін вагітності 5 тижнів.
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-11-28 21:14
У вас нижняя межа прогестерону, рекомендується приймати препарати прогестерону.