Періодичний біль в лікті

Спрашивает: Микола
Пол: Мужской
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Хронічних захворювань не маю
Добрий день. Мені 31 рік, давно займаюсь спортом. Пів року назад перед змаганнями в штовханні ядра виникла біль в лікті. Тоді я мастив лікоть Долобене і біль з часом зникла. Зараз я став займатися бодибилдингом і після тренувань знову почав боліти лікоть, Біль ніяк не впливає на тренування, просто таке відчуття як там синняк, хоча ні набряків і синців не має. Бувають періоди що він взагалі не болить. Просто час від час лікоть ниє, біль терпима. Що ви можете мені порадити щоб біль не перейшла в хронічну форму. Дякую

2 ответа

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2016-02-10 10:25
Не порадую - це вже прояви хронічної форми запалення, очевидно повязані із пошкодженням сухожилків в місці кріплення у вигляді епікондиліту, або прояви тунельного синдрому. Для більш детального огляду та встановлення точного діагнозу і плану лікування зверніться на очний огляд до лікаря. Хай щастить!
Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2016-02-10 10:36
У подібних випадках надати конкретні та обгрунтовані рекомендації заочно - нереально. Узгодити день та час очної консультації можна зі мною за тел 067 408 21 27.