Немає місячних

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Здравствуйте, На 30 день менструального циклу зробила УЗД, Ендометрій 12,0 мм, в позаматковому просторі вільної рідини немає, мій цикл 30 днів, сьогодні 34 день циклу, а місячних нема, що означає Ендометрій 12,0 мм і чому не настають місячні?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 октября 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-10-06 10:26
Доброго дня. Мали б прийти, бо ендометрію для цього достатньо. Коливання циклу до 7-10 днів - варіант норми, тому варто ще почекати