Нерегілярні місячні. Схема лікування

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, Хочу запитати Вашої думки. Чи допустима така схема ліквання нерегулярних місячних? Мені 27 років. Немає по декілька місяців місячних. Постійно виписували раніше гормони прогестерон. Вже немає сил їх пити, хочу спробувати щось поприймати негормональне. Колись виписували таку схему мені - Оваріум композитум 2.2-пн, ср, пт по уколу. Метроандекс інєль - вт, сб. Гормель - 10 кр/3р. Лікування місяць. Чи може визвати таке лікування місячні і чи нормалізовує і чи відновлює овуляцію?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 января 2019 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2019-01-30 06:52
Добрий день. Для того, щоб вам рекомендувати коректне і правильне лікування, необхідно визначити причину порушення циклу. Які обстеження ви проходили?