Міома матки кістозні зміни на лівому яєчнику

Спрашивает: наталя
Пол: Женский
Возраст: 47 лет
Здравствуйте,
Мені 47 років. Зробила узд. Положення матки центральне. Не збільшена, довжина 63 мм, передньо задній розмір 28 мм, поперечній розмір 46 мм. Розміри шийки матки 42х19 мм. Міометрій неоднорідної структури. . В дні матки гіпоехогенний субмукозний вузол 25 мм, інтрамурально субсерозний вузол 15 мм. Товщина ендометроїдної смужки 9.4 мм. Правий яєчник 23х24 мм без ознак функціональної активності, лівий яєчник побільшений 44х38 мм кістозно змінений. Кісточки з ехощільним компонентом не виключено ендеметроїдного характеру Чи потрібна буде операція видаляти матку і яєчники чи можна ще лікуватись, порадьте що мені дальше робити. В мене починається уже менопауза місячні то йдуть то кілька місяців немає. Не приймаю ніяких препаратів. Болі в попереку.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 28 декабря 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-12-28 18:55
Доброго вечора. Я пораджу спостерігати. Немає терміновості в проведенні операції