Мокрі, липкі труси у підлітка

Спрашивает: ольга
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Вітаю! Маю таку проблему. Дуже швидко мокнуть труси, після того як їх одягну. Мокрі, липкі на дотик, присутній запах сечі. Якщо випью трохи води, то через 10 хвилин біжу в туалет, часто так бігаю. Часто помічаю виділення, та вони майже завжди прозорі. На ластовиці залишаються жовті пятна, вицвівші. З проблемою мокрих трусів стикнулася ще з дитсадка, тоді ледь-ледь мокріли, та з кожним роком проблема прогресує. Зверталася до 3 гінекологів у своєму місті, та нажаль не допомогли. Сказали, що по аналізам, узі все добре, а так як я ще не веду статеве життя, то мазок взяти лікар не може. Відправили додому. Та мені некомфортно, я або хожу в мокрих трусах, або треба користуватись щоденними прокладками. Та це ж не вихід, то шкідливо постійно ними користуватися. По захворюванням є лише проблеми з щитовидкою (зоб та підвищені антитіла, гормони в нормі). І у мами така ж проблема, з підліткового віку і зараз є, вона ніяк не лікувала. Крім запаху сечі та мокроти більше нічого не хвилює, зуду чи болів, такого нема. Помітила, що коли відмовилась від глютену, ця проблема мене покинула. Та не вийде ж все життя уникати мучного. Будь-ласка підкажіть як вирішити цю проблему, може є якісь ліки?
Категория: Детский уролог
Добавлен: 25 февраля 2024 года

1 ответ

Кисла Оля Володимирівна
детский уролог 2024-02-29 17:28
Вітаю! У вашому випадку рекомендую повне урологічне обстеження у відділенні (цистоскопію, екскреторну урографію, мікційну цистографію) для виключення аномалій розвитку сечовивідних шляхів. Рекомендую взяти направлення і відвідати дитячого уролога для початку.