Красні п'ятна на руках

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте. 20.12 в мене з'явилися симптоми боліло горло і була температура 37.8, соплі. Пізніше я помітила на лівій руці пятно круглої форми але без контурів, якщо його не трогати воно не свербить, якщо почухати то дуже свербить. Також на пальці у мене з'явилася круглий прищик начебто із кров'ю всередині, фото додам. На наступний день такі ж п'ятна круглої форми з'явилася і на другій руці.
Що це може бути?
Живу в селі не маю змоги сходити до нормального дерматолога.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 22 декабря 2021 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-12-22 16:13
Здравствуйте

Это может быть Многоформная эксудативная эритема.