Кіста яєчника і ендомітріоз

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 37 лет
Хронические заболевания: Нема
Здравствуйте, у мене була кіста яєчника ендроміїдна і ендріміоз зазначили золадекс, все було добре і через 1.5 року у мене знов є кіста на тому місті, що мені робити, ніяк не можу завагітніти. Зараз зазначають візан пити його чи ні, і чи взагалі можливо при такому завагітніти.
Категория: Репродуктолог
Добавлен: 7 марта 2021 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
репродуктолог 2021-03-08 07:07
Добрый день, да, беременность в Вашем случае возможна, но чтобы Вам рекомендовать что-то конкретное, нужно видеть последнее УЗИ органов малого таза.