Кіста Беккера

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 6 років 6 міс
Доброго вечора, скажіть, будь ласка, чи обов'язково оперувати кісту Беккера дитині? Вона знаходиться у підколінній ямці, виявили ми її десь 5 днів назад, коли вона з'явилася не знаю, були на консультації, кажуть оперувати. Кіста розміром 28 мм на 15 мм, вона зовсім не болюча, дитина веде себе як звикло, бігає, скаче, сідає підгинаючи під себе ноги для того щоб було зручніш гратися на підлозі. Можливо є якісь інші методи лікування?
Добавлен: 20 апреля 2016 года

3 ответа

Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2016-04-20 22:23
Заочно неможливо визначити остаточно.
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2016-04-21 09:54
Така проблема не загрожує життю. Тому абсолютних показань до хірургічного лікування немає. З іншої сторони кіста зменшує якість комфортабельної активності та може спричинити обмеження рухів в суглобі або порушення функціонування судинно-нервового пучка при зростанні дитини. Ситуація повинна бути переглянута на клінічному огляді: при невеликих розмірах кісти (якщо візуальне випинання незначне) період хірургічного втручання можна відстрочити, на період відтермінування логічно проводити етапне повторне обстеження з метою фіксації розмірів та тенденції збільшення кісти. На все добре!
Наталія 2016-04-21 10:13
Щиро дякую! Як важливо, для мене, це було почути!