Страх

Спрашивает: Александр
Пол: Мужской
Возраст: 27 лет
Здравствуйте. Мене звати Олександр. Мені 27 років. Я позитивний та веселий чоловік. Трии роки тому умене були панічні розлади, але на щастя я їх позбувся. Мене зараз мобілізували в армію. Я патріот своєї країни і служити маю неабияке бажання. Унас на службі стався такий випадок: Ми стояли в строю і один солдат впав, втратив свідомість і помер. Я цього дуже налякався і тепер коли я стаю в стрій мені стає страшно щоб зімною такого небуло. В результаті пітніють долоні, тремор ніг і злегка паморочиться в голові. І чим далі тим гірше. Мені стає краще коли мені ставлят певну задачу. Тоді я думаю про інше і вже краще. Питання в тому як від цього позбутись?. Як себе правельно про контролювати вданій ситуації?. Чи є якісь тренінги по цьому питанню.? Я пробував пити талетки (Гідазепам) Було трохи краще але всеодно ці думки лізуть в голову. Щиро вам дякую!.
Категория: Психиатр
Добавлен: 16 мая 2015 года

1 ответ

Мария Леонидовна Миловидова
психиатр 2015-05-17 11:01
Олександр, Ви стикнулися із смертю поряд з Вами - раптовою, гострою, непередбачуваною, це зпричинило стрес. Начебто нічого в реальності не погрожує, а страх виникає при відтворенні обставин смерті. У Вас невротичний розлад, його треба лікувати. Я навіть не знаю, як я Вам помогти, оскільки Ви на службі, я так розумію і я не знаю, як би Ви могли організувати допомогу.
Треба звернутися до лікаря частини з метою призначення Вам антидепресанту групи СІОЗС, наприклад, есцитаму. Або отримати направлення у психіатричне відділення госпіталю, але тоді може бути комісування.
Або звернутися за допомогою психолога, якщо є така можливість. Треба відразу настроїтись на те, що процес видужання не буде миттєвим (як антидепресанти, так і психологічна допомога діють через деякий час).