Більше чоловічих гормонів, гірсутизм

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Хронические заболевания: Тиреотоксикоз
Здравствуйте, Мне 21 год вперше лікарі виявили в мене у 16 років дифузний токсичний зоб 2 степені з того часу я лікуюся таблетками Тирозол і кожного місяця здаю кров, у 19 я завагітніла і змушена була приймати пропіцил всю вагітність так як зоб ще був, народила дитину і зразу з аналізами було все добре але через пів року стався рецидив і погані аналізи Т3вільний-18,69 а Т4вільний 6,08 і знову я приймаю тирозол і кажуть требе піти на операцію я вагаюсь. І ще в мене надмірний ріст волосся нерегулярні місячні і помітно зменшились молочні залози гінеколог кажже що то гірсутизм і що в мене в організмі переважають чоловічі гормони! Порадьте будь-ласка що мені робити і як це все лікується? Дуже вам дякую.
Теги: тирозол і місячні
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 4 октября 2014 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2015-04-18 22:35
Здравствуйте, Галина.

В какой дозировке Вы принимали Пропицил во время беременности?
Действительно, при рецидиве заболевания после завершения курса лечения Тирозолом мы рекомендуем оперативное лечение. Тем более, что Вы молодая женщина.

Нарушение менструального цикла может быть также связано с тиреотоксикозом.
Для оценки уровня половых гормонов Вам необходимо пройти следующее обследование:
  • ЛГ и ФСГ (на 3-5 день менструального цикла);
  • тестостерон общий и свободный, ДГЭА-с (на 8-10 день менструального цикла);
  • 17-ОН-прогестерон (на 21-22 день менструального цикла);
  • стероид, связывающий половые гормоны.

С уважением, Надежда Сергеевна.