Грибок нігтів

Спрашивает: Діана
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Цистид.
Здравствуйте! В мене грибок нігтів на ногах який вже 4 роки не можу вилікувати. Недавно здала аналіз бак посів на патогенні гриби. Прийшли результати, виявили Epidermofiton interdigitale. Як мені вилікуватися? Які припарати мені допоможуть?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 18 марта 2020 года

6 ответов

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-18 16:48
Здравствуйте

Какое лечение получали раньше?
Діана 2020-03-18 17:34
Дякую що відповіли!
Перепробула напевно все, але результату нема
Креми: Залаїн, Екзодерил, Ламікон, Канеспор, Біфонал, Кетоконазол, Клотримазол.
Каплі: Екзодерил, Оніхоцид, нітрофунгін.
Таблєткі Ітрунгар пила три місяці і капала на ніготь розч. Естезифін. Прикінці третього місяця замітила що та частина нігтя яка відросла знову вернулася у початкове положення. Зарис 4 місяць лікування п'ю табл. Ламікон і капаю на ніготь естезифіном. Ітрунгар вже не п'ю. До цього всього робила ваночки: сіль, сода, оцет
Діана 2020-03-18 17:44
Зарис 4 місяць лікування п'ю табл. Ламікон і капаю на ніготь естезифіном. Ітрунгар вже не п'ю. До цього всього робила ваночки: сіль, сода, оцет
Вибачаюся за помилку.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-18 17:56
Вы проводите правильное лечение продолжайте прием Ламикона по 1 таблетке 1 раз в день до 16 недель.

Продолжайте наружное применение Эстезефина 2 раза в день до 6-9 месяцев. Пока не отрастет новая ногтевая пластинка.

Необходимо 1 раз в месяц проводить дезинфекцию обуви. Для этого можно протирать ее изнутри Хлоргексидином.

Все у Вас получится!
Діана 2020-03-18 19:10
Забула сказати. Але перед прийомом таблєток Ітрунгар, я ще 3 місяці принімала табл. Тербинафін-КВ це приблизно було 20.05.2019. Ніготь був відріс повністю але пустота була під ним. Хвилююся що знову не допоможе тому що таблєткі дуже токсичні(Читала ще про табл. Гризеофульвін "антибіотик", проти гриба Epidermofiton spp. -він також мені підходить в плані лікування?
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-18 21:05
Гризеофульвин гораздо более токсичный, чем Тербинафин и менее эффективный.