Грибок нігтів на руках

Спрашивает: Надія
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Себорея під волосям
Цікавить думка Вас як лікара. Лікувала нігті від грибка на руках. (скребок наявність дріджів підтверджено) Не коритувалась антибіотиками, лише кремами.
Побачила рекламу гелю c- dermic проти грибку. І цікавить чи варто ним користуватись.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 23 января 2018 года

10 ответов

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2018-01-23 16:58
Добрий день, Надія!
Додайте якісні фото ураженних нігтів?!
Що саме використовували для лікування, як довго?
Дріжджі - в нормі ! живуть на шкірі і слизових, можливо у вас просто оніходистрофія.
Надія 2018-01-23 18:11
Була у двох лікарів. Двоє сказали що грибок. Перша виписували лазерне лікування і лікувальний лак на нігті. Не використовувала. Другий виписував на ноги канеспор, на руки кетодин. І курс ітракон. На ногах нігті здорові вже і без рецедивів. На руках результату мало. Ви так і не відповіли на рахунок препарату с-дермік?
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2018-01-23 19:57
Як довго проблема з нiгтями?

С дермік - це просто реклама, препарат який не має доведенної ефективності і не є медичним препаратом загалом.

По фото так як і думала даних за оніхомікоз - немає!
Це - не грибок!
Це -оніходистрофія.

Ви не хворієте шкірними хворобами?
Псоріазом по кровній лінії хтось хворів?

НадіЯ 2018-01-23 20:18
Тоді виходить що на ногах на нігтях грибок був, на а на руках вже інше. Якось дивно. Ні псоріазу ніхто не мав. І в мене немає. У мене лише себорея під волоссям, і з'являється лише в період загострення. А грибок на нігтях був років з 5 на ногах, за 4 місяці вилікували канеспором. На руках один ніготь вже років 10, а решта всі нігті десь 2 роки.
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2018-01-23 20:25
Надія!
Не можна виключити псоріатичну оніходистрофію.
У Вас є симптом олійної плями (масляного пятна) і краєвий оніхолізис.
Почитайте.
Можливо на голові не себорея ,  а теж псоріаз волосистої ділянки голови.
Треба дивитись, якщо вийдуть якісні фото додайте.
На ногах не знаю що було, не бачила.
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2018-01-23 20:27
На 4 пальчику здається є симптом наперстка.
Фото не дуже чіткі.
Надія 2018-01-23 22:24
Фото чіткішого неможу зробити. Так є типу наперсток, але це на одному нігті після сильного механічного пошкодження, за сильно зрізала кутикулу, довго заживало підгнивало. На рахунок себореї фото зробити теж не можу, бо зараз у мене чиста шкіра, навіть без перхоті. Це у мене лише на осінь з'являється, і проходить після миття дігтярним милом. Але дискомфорту не маю ніякого, не свербить, не пече, лише заважає як сильна перхоть. А от нігті завдають, бо нігті видно. І ще під час чистки, з під нігтів назбирується така жовтувата з неприємним запахом маса. Що потрібно робити? Здавати шкребок чи якісь розгорнуті аналізи крові можуть показати що це? На цукор перевіряла, все в нормі.
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2018-01-27 12:23
Жовта маса з піднігтів -  це гіперкератоз, теж накористь псоріатичної оніхії.
Діагноз ставиться при огляді, при лабораторному виключенні оніхомікозу.
Надія 2018-01-30 15:55
Буду ще раз здавати скребок. Окрім цього ще якісь аналізи здавати? Якось може проявитись ще грибок чи те що ви кажете?
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2018-02-02 21:08
Ні, ніяких більше аналізів не потрібно.