Дисплазія тазобедреного суглоба

Спрашивает: Оксана
Пол: Мужской
Возраст: 11 місяців
Добрий день, в 2 місяці в нас по УЗД діагноз двухстороння ДТС назначили подушку фрейка на 3 місяці. в 5 м. ми зробили ренген знімок і нам сказали все ок. В 8,5 м. по контрольному ренген знімку назначають шину Віленського на 3 місяці. ми в ній вже 2 місяці 24 години на добу, плює 3 курса по 14 процедур електрофореза з кальцієм. Лікування назначали не Ви. Наскільки ефективна ця шина? Чи можна нам вже записать до вас на прийом і чи буде помітний результат на ренген змінку, чи ще чекати 1 місяць? Ренген зміноми додаю. Заранні Вам вдячна.
Добавлен: 24 мая 2019 года

2 ответа

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2019-05-29 11:47
Надані рентгени не інформативні. Будь яка шина (в т. ч. Віленського) ефективна, питання тільки в часі. Логічно виконувати рентгени не частіше 1 раз на 3 місяці для оцінки проміжної ефективності від лікування
Оксана 2019-05-29 13:11
Дякую Вам за відповідь, ми оцінювать результат будимо у Вас.