Червоні плями на обличчі

Спрашивает: Антон
Пол: Мужской
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: Нема
Здравствуйте, звертаюсь до вас з такою проблемою. На лиці більше року червоне пляма. Допоможіть будь ласка позбутися плями, дерматолог не може мені допомогти, надіюсь щоб ви мені підсказали як позбудися цієї проблеми, наперед дякую .
Категория: Дерматолог
Добавлен: 5 марта 2017 года

5 ответов

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-03-06 11:00
Добрий день.
А що Ви вже спробували робити для лікування?
Свербіж?
Artemsh 2017-03-28 22:36
Мазав багатьма різними мазями більше як 2 тисячи потратив на них.
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-03-28 23:17
Артем.
Напишіть детально.
Що і як довго використовували?
Який діагноз Вам ставлять лікарі?
Artemsh 2017-04-03 21:14
З вас толку 0!
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-04-03 23:11
Артем!
Вам не допомогли лікарі, які Вас могли детально оглянути, розпитати, Ви вже отримували лікування, яке виявилось Неуспішним.
Щоб отримати реальну допомогу заочно в такій ситуації, варто додати максимальну кількість якісних чітких фото, і детально описати проблему, і те лікування, яке Ви вже отримали.
Претензії Ви можете висувати лікарю, який Вас оглядав і лікував.