Гастрит, болі в шлунку, печіння

Спрашивает: Соломія
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Хронические заболевания: Хронічний холецистит
Доброго дня! Мене звати Соломія, мені 21 рік. У шкільному віці був виявлений гастрит та хронічний холецистит який вдалося залікувати проте близько п'ятьох місяців тому хвороба почала проявлятися, болів шлунок, відчувалося печіння, часте вздуття живота, сімейний лікар призначив гастроскопію, поставили діагноз дуоденогастральний рефлюкс та призначили дієту та пити таблетки Омепразол-Тева 20мг протягом двох місяців два рази на день, під час курсу відчула полегшення але оскільки працювала на важкій фізичній роботі стан здоров'я погіршився, схудла на 7 кг. Місяць тому здала аналізи на хелікобактер і він від'ємний. Зараз знову турбує шлунок, відчуваю печіння під ямкою яке переходить у живіт, часте вздуття живота, я стараюся дотримуватися дієти але симптоми не проходять. Підкажіть як далі діяти в такій ситуації. Дякую
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 1 апреля 2020 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2020-04-02 14:27
Соломия! Т. к. у вас есть заброс желчи в желудок, то соблюдайте диету стол №5 по Певзнеру, см. В интернете. Курс 3 месяца. Капсулы Урсосан по 250 мг перед сном, запивайте водой. Курс 28 дней. Таблетки Де-нол по 2т 2 раза в день за 30 минут до еды. Курс 14 дней. Всего доброго.