Фетостон, кровотеча, менопауза

Спрашивает: Наталка
Пол: Женский
Возраст: 41 год
Доброго дня, в листопаді проходила плановий огляд у гінеколога та здавала гормони, по результатам високий ФСГ, низький АМГ, присутні приливи, зміни настрою і т. д.,лікар призначив Фемостон 2/10 починат з 2-го дня циклу. Після початку другої упаковки (на 3й пігулці) почалась мазня 2 дні, потім. як звичайні місячні 2 дні і знову мазня алого, а потім бурого кольору, сьогодні вже 8й день, турбує така тривалість місячних, це є норма? Адже до прийму Фемостон цикл був 25 днів і 4-5 днів місячні. Мій лікар відповідає припинити прийом на декілька днів, але це ж гормон, так можна робити?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 17 января 2024 года

7 ответов

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2024-01-17 09:43
Добрый день.
Вы делали УЗИ, прикрепите пожалуйста.
Платная консультация
Наталка 2024-01-17 09:49
У вкладенні результат узі
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2024-01-17 09:52
По УЗИ всё хорошо.
Это может быть побочный эффект от препарата , такое можнт быть в течении первых 3х месяцев.
Главное чтобы они были не обильные.
В перерыве не вижу необходимости.
И не совсем понятно почему вам назначили сразу 2/10
Платная консультация
Наталка 2024-01-17 10:00
Місячні не сильні, мазня можна так сказати, но турбує їх тривалість та консистенція(клір зокрема). мабудь тому що були сильні приливи, за 10ь днів до початку місячних не могла спати взагалі вночі, дуже тривожно, стрибки настрою, наразі це нормалізувалось, но не очікувала тна таку тривалість місячних, скільки в нормі можуть тривати місячні? чи потрібно вживати кровозупинні препарати?.
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2024-01-17 10:03
Может мазать и в течении всего месяца приёма, особенно в первые месяцы.
Если вам это доставляет дискомфорт, то можно принимать дополнительно гемотран
Платная консультация
Наталка 2024-01-17 10:08
Так це дуже дискомфортно. Чи є необхідність починати приймати 3ю упаковку? Як приймати гемотран?
Наталка 2024-01-17 10:09
На протязі скількох днів?