Ендометріоїдна кіста

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: Тонзиліт
Доброго дня!
1,5 роки назад було лапароскопічне видалення ендометріоїдної кісти правого яєчника, 6 місяців приймала візан. Через пів року після прийому останньої таблетки при проходженні УЗД виявили ендометріоїдну кісту правого яєчника 15 мм, через місяць після менструації повторне УЗД показало 8 мм. Скажіть, будь- ласка, чи потрібно негайно розпочинати прийом горманального препарату візан, чи краще через місяць знову повторне УЗД і лікування? Чи можна приймати Візан при тромбозі гемороїдальної вени?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 августа 2018 года

4 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-08-03 11:37
Доброго дня. Я не бачу у Вас наразі показів до гормональної терапії. Поки - спостереження
Платная консультация
Наталия 2018-08-03 11:43
Дуже Вам вдячна за швидку відповідь.
Наталия 2018-08-03 11:47
Дякую!