Допомога щодо розшифровки ЕЕГ

Спрашивает: Аліса
Пол: Женский
Возраст: 37 лет
Хронические заболевания: Ревматоїдний артрит
Вітаю, Допоможіть, будь ласка, зрозуміти, що означає опис ЕЕГ: Нерівномірний запис, альфа-ритм нерегулярний нечітко модульований і організований, часто 7 коливань/сек. Повільні хвилі низкоамплітудні дифузні дезорганізовані, з накладеними високочастотними коливаннями. На гіпервентиляції помірно піднімається амплітуда з сповільненням і окремими спалахами повільних хвиль з елементами нечіткої пароксизимальності. Отримані дані свідчать про залучення стовбурово-серединних структур мозку. Зокрема, що означає передостаннє речення: На гіпервентиляції помірно піднімається амплітуда з сповільненням і окремими спалахами повільних хвиль з елементами нечіткої пароксизимальності.
?
Дякую за будь яку відповідь!
Категория: Невропатолог
Добавлен: 26 февраля 2024 года

1 ответ

Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-02-28 11:21

ЭЭГ в действительности имеет смысл использовать только в двух случаях: при эпилепсии и смерти мозга. В остальных случаях никому не нужное исследование.