Чи є запалення?

Спрашивает: Гість
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Доброго дня! Розшифруйте, будь ласка, даний ПАП-тест.
ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ
задовільна: в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони трансформації.
ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС
Доброякісні зміни виявлено
Запалення та реактивні зміни епітелію: дегенеративні.
Патологічні зміни не виявлено.
Додаткові дані виявлено флора - змішана.
Елементи хронічного запалення.
ЗАКЛЮЧЕННЯ
Негативний щодо інтраепітеліальних уражень та злоякісних утворень (NILS).
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 февраля 2016 года

6 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-06 17:17
Доброго дня! Так, є і про це написано в тексті - Елементи хронічного запалення.
Платная консультация
Гість 2016-02-06 17:27
Я до цього пройшла лікування. Наскільки серйозне запалення? Скажіть, будь ласка, як краще його лікувати?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-06 17:51
Питання абстрактне. Тому що запалення обумовлене чимось, якоюсь інфекцією. Як я можу Вам щось радити, якщо не має на це підстав (даних)?
Платная консультация
Гість 2016-02-06 18:01
Дякую за відповідь. Лікування необхідне, чи запалення може пройти самостійно? Тому що мене нічого не болить, і симптомів не відчуваю.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-06 19:06
Ще раз Вам повторюю - треба бачити аналізи. На основі однієї цитології лікування призначене не може бути. Треба бачити, що у аналізі виділень, до прикладу
Платная консультация
Гість 2016-02-06 19:28
Ясно. Дякую.