Діагноз: Жирна себорея ускладнена вульгарними прищами!

Спрашивает: Світлана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Хронические заболевания: Воспалення мигдалин, молочниця.
Добрий день, мене звати Світлана, мені 22 роки. Прошу у вас допомоги. Хворію десь з 8 класу, після того як перенесла хворобу Боткіна. Лікувалась у різних дерматологів, без результатно. Здала всі можливі аналізи. Все в нормі крім Амілаза 130 підвищена, норма до 100 і Аспартатамінотрансфераза 42,4 при нормі до 32. Прищі постійно, я непамятаю себе без них, обличчя з постійним жирним блиском і гнійними і підкожними прищами. Останній раз лікувалась півроку на обличчя Деріва С і Скінорен. В середину Волвіт і Антраль. Недопомогло. Будь-ласка допоможіть! Надіюсь на вашу допомогу!
Теги: себорея жирные волосы
Категория: Дерматолог
Добавлен: 4 апреля 2015 года

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2015-04-10 16:31
Здравствуйте Светлана, вы были у гинеколога, что там? Угревую болезнь мягко говоря сложно лечить заочно, могу только дать следующих рекомендации:
Исключить из рациона сладкое
Умываться шампунями с дегтем, прохладной водой
Высыпания не давить
Дуак гель - смазывайте кожу на ночь
Шроты расторопши -по 1 чайн лож. Во время еды 3 раза в день

Отпишитесь через пару недель.