Діарея після видалення жовчного

Спрашивает: Ева
Пол: Женский
Возраст: 47 лет
Хронические заболевания: Хронічних захворювань немає
Доброго дня. Жовчний міхур видалили 15 вересня 2015 року, болей немає, тільки противний звук з живота і поїхали, вже 4 день, їм відповідно до дієти 5. Допоможіть, що прийняти. Всі аналізи в нормі, результат гастроскопії в нормі, узі - все в нормі, хвороб - панкреатиту, гастриту на виявлено. Будь-ласка допоможіть. Дякую. Всього найкращого. Вдалого дня.
Категория: Гастроэнтеролог

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2015-09-26 15:47
Ева! Добавьте к диете: Аципол, Креон10 тыс ЕД во время еды 10 дней. Начните прием препарата Урсосан, для улучшения реологии желчи и предотвращению камнеобразования в желчных ходах печени. (принимать по инструкции).