Атопический дерматит при золотистом стафилококке

Спрашивает: Елена
Пол: Женский
Возраст: 7 месяцев 24 дня
Добрый день Прошу вашего совета, сейчас ребенку почти 8 месяцев Дерматолог поставил ребенку диагноз АТОПИЧЕСКИЙ ДЕРМАТИТ Красные пятнышки на лице, ножках и ручка начинались с 2-х месяцев Небольшие, но были Отменила молочку сошло, снова появилось, отменила яйца, сошло, появилось, отменила говядину и так до 6 месяцев. В 6 месяцев попробовала ввести первый прикорм, это была цветная капуста, щека снова стала алая, а через время появилось мокнутие, Переодически появлялись розовые прожилки в кале Проблем с животим практически небыло, пару раз после прививки лечились у дерматолога, но после сдачи анализов, на имуноглобулин (в предела нормы) дисбактериоз, капрограмму, были у гастроэнтеролога, пропили ЭНТЕРОЖЕРМИНА и сейчас пьем ПРЕМА КИДС сдав повторно капрограмму результаты не изменились, а как по мне, ухудшелись, очень прошу вашего совета 1-е анализы Мікробіологія Дисбактеріоз Патогенні ентеробактерії не виявлені (в нормі не виявляються) не виявлені Умовно-патогенна мікрофлора Klebsiella pneumoniae - 4 x 10^8 КУО/г (в нормі - 10^3 - 10^5 КУО/г) Чутливий: АМІКАЦИН, ЛЕВОФЛОКСАЦИН, ОФЛОКСАЦИН, НОРФЛОКСАЦИН, ХЛОРАМФЕНІКОЛ, ЦЕФЕПІМ, ЦЕФТАЗІДІМ, ЦЕФТРІАКСОН, ЦИПРОФЛОКСАЦИН, МОКСІФЛОКСАЦИН, ЦЕФУРОКСІМ, АМПІЦИЛІН- СУЛЬБАКТАМ, ЦЕФОПЕРАЗОН, ТОБРАМІЦИН, НІТРОФУРАНТОЇН, МЕРОПІНЕМ Помірно-стійкий: АМОКСИКЛАВ E. coli лактозонегативна не виявлено (в нормі < 10^6 КУО/г) Непатогенні стафілококи не виявлено (в нормі < 10^4 КУО/г) Біфідобактерії 10^7 КУО/г (в нормі 10^7 - 10^10 КУО/г) E. coli з нормальними властивостями 4,8х10^7 КУО/г (в нормі 10^6 - 10^9 КУО/г) E. coli із зміненими властивостями не виявлено (в нормі < 10^6 КУО/г - до 10-15 %) Лактобактерії < 10^4 КУО/г (в нормі 10^7 - 10^9 КУО/г) Гемолітичні мікроорганізми не виявлені (в нормі - не виявлено). Гриби роду Candida не виявлено (в нормі - до 10^4 КУО/г) S. aureus 4х10^4 КУО/г (в нормі < 10^4 КУО/г) Чутливий: АЗІТРОМІЦИН, ВАНКОМІЦИН, ДОКСИЦИКЛІН, КЛАРІТРОМІЦИН, КЛІНДОМІЦИН, ЛЕВОФЛОКСАЦИН, ОКСАЦИЛІН, ОФЛОКСАЦИН, РИФАМПІЦИН, РОКСИТРОМІЦИН, ХЛОРАМФЕНІКОЛ, ЦЕФОТАКСІМ, ЦЕФТРІАКСОН, ЕРИТРОМІЦИН, МОКСІФЛОКСАЦИН, НІТРОФУРАНТОЇН Стійкий: АМПІЦИЛІН Ентерококи Enterococcus faecalis - 3 x 10^6 КУО / г (в нормі - 10^4 - 10^9 КУО/г) Копрограма Еритроцити не виявлені не виявлені Форма не оформлений оформлений Нейтральний жир у великій кількості не виявлений, у детей до 1 міс. в малій кількості Яйця гельмінтів не виявлені не виявлені Реакція слабокисла нейтральна Запах специфічний каловий каловий нерізкий Колір калових мас жовто-зелений коричневий Крохмальні зерна внутрішньоклітинні не виявлені не виявлені Консистенція кашеподібна м'яка Сполучна тканина не виявлена не виявлена Перетравлена клітковина не виявлена не виявлена М'язові волокна перетравлені не виявлені не виявлені М'язові волокна неперетравлені не виявлені не виявлені Жирні кислоти не виявлені не виявлені Йодофільні бактерії не виявлені не виявлені Кристали не виявлені не виявлені Мила не виявлені не виявлені Крохмальні зерна позаклітинні не виявлені не виявлені Епітелій не виявлений не виявлений Слиз у великій кількості не виявлена Лейкоцити не виявлені не виявлені Дріжджовий грибок не виявлений не виявлений Неперетравлена клітковина не виявлена у невеликій або помірній кількості Найпростіші (цисти лямблій) не виявлені не виявлені 2-е анализы Копрограма Яйця гельмінтів не виявлені не виявлені Перетравлена клітковина не виявлена не виявлена Кристали не виявлені не виявлені Крохмальні зерна позаклітинні не виявлені не виявлені Епітелій не виявлений не виявлений Дріжджовий грибок не виявлений не виявлений Йодофільні бактерії не виявлені не виявлені Сполучна тканина не виявлена не виявлена Жирні кислоти не виявлені не виявлені Еритроцити не виявлені не виявлені Колір калових мас жовто-зелений коричневий Лейкоцити місцями на слизу 80-100 в п/з. не виявлені Запах специфічний каловий каловий нерізкий Форма не оформлений оформлений Реакція слабокисла нейтральна Нейтральний жир у великій кількості не виявлений, у детей до 1 міс. в малій кількості Консистенція кашеподібна м'яка Слиз у великій кількості не виявлена Мила не виявлені не виявлені Крохмальні зерна внутрішньоклітинні не виявлені не виявлені М'язові волокна неперетравлені не виявлені не виявлені Неперетравлена клітковина не виявлена у невеликій або помірній кількості М'язові волокна перетравлені не виявлені не виявлені Найпростіші (цисти лямблій) не виявлені не виявлені
Теги: атопический дерматит при стафилококке золотистом
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 30 мая 2015 года

2 ответа

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2015-05-30 22:25
Елена! В анализах у ребенка определяется золотистый стафилококк, клебсиелла. В таком раннем возрасте антибиотики, которые указаны в бланке, противопоказаны. Их заменяют на пиобактериофаг поливалентный очищенный. Будете давать его ребенку по инструкции. Вместе с ним добавите креон для новорожденных по инструкции и линекс. Линекс (он содержит бифидобактерии и лактобактерии, которых также не хватает) давать перед кормлением 3 раза в течение дня. Капсулу вскрывать и содержимое растворять в 1 чайной ложке воды. Лечение этими препаратами закончите, когда пропьете бактериофаг по инструкции. Так как не хватает кишечной палочки, после бактериофага перейдете на прием колибактерина по инструкции и ацидолака бэби - (линекс отменить). Креон если будет переносить хорошо давайте до восстановления стула. После 3 недель лечения повторите кал на дисбактериоз.
Платная консультация
Елена 2015-05-31 12:10
Большое спасибо за очень оперативный ответ