Діарея, тяжкість, печіння в задньому проході

Спрашивает: Оксана
Пол: Мужской
Возраст: 37 лет
Хронические заболевания: Запалення підшлункової залози
Здравствуйте, у мого чоловіка виявили язву шлунка, вилікували, потім вилікували Халікобактерпілері, але біль не пройшла, постійна діарея, тяжкість в животі, та печіння в задньому проході, аналізи здали все в нормі. Підскажіть будьласка, що може бути?
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 14 августа 2021 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2021-08-21 21:35
Оксана! При приеме антибиотиков может нарушаться флора в кишечнике. Сдавайте кал на дисбактериоз и чувствительность к антибиотикам и фагам. Кал на копрограмму, для выячвления дрожжевых грибов.