Чи можливо після медикаментозного аборту віразу завагітніти?

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: Нету
Доброго дня. Мене звати Галя, маю трьох діток. Недавно взанала що знову вагітна, наразі немає можливості піти на 4дитинку. Тому пішла на медикаментозний аборт (Плід вийшов, все було добре. Через 2тиждні почались виділення тягучі прозорі схожі як перед родами виходить пробка, відчуваю слабкість і запаморочення. Після прийнятя таблеток через тиждень був незахищений па, чи могла я знову завагітніті відразу після таблеток? Дуже панікую, неготова на ще один аборт.
Категория: Гинеколог

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-09-21 23:08
Так, звичайно, вагітність можлива. Так як після аборту знову починає дозрівати фолікул і відбувається овуляція.