Блювання джаз плюс

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Вітаю, зараз пʼю джаз плюс це моя третя пачка. Буквально нещодавно у мене було отруєння і я блювала, але від прийому червоної таблетки пройшло плюс мінус 8 годин. Питання перше - чи таблетка встигла розсмокататись і чи потрібен додатковий захист під час статевого акту? Статевий акт був в цей ж день коли блювала але після прийому таблетки. Питання два- був петтінг статевими органами і хлопець ввійшов пару разів без презерватива пару хвилин порухався, потім надів презерватив і далі акт був в ньому і закінчення було в сам презерватив, нічого не витікало не рвався. Чи є можливість вагітності? Чи треба боятись? Потім я почала типи Ітомед та атоксіл чи вони впливали на Джаз +? І чи є можливість вагітності? Дякую вибачте що багато питань бо читала що вагітніють і на джаз плюс
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 мая 2024 года

5 ответов

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-05-31 18:17
Доброго вечора, 1) так, таблетка встигла всмоктатися, ні, додатково не потрібно використовувати; 2) ймовірності настання вагітності немає; 3) ні, не треба боятися; 4) ні, не впливають; 5 Ризику настання вагітності немає.
Марина 2024-05-31 19:59
Дякую вам велике, задам ще одне питання якщо можна. Я пью джаз плюс в 13: 00 кожен раз рівно і в 17: 00 випила гідазепам 0,05 бо почала дуже переживати. Зараз трошки є мазанини але майже непомітної наче світло світло коричневі виділення, гідазепам якось вплинув на джаз плюс і чи потрібна тут контрацепція додаткова, дякую вам дуже!
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-05-31 20:08
Ні, не вплинув, додатково контрацепція не потрібна.
Марина 2024-05-31 20:09
Дякую вам велике ви дуже заспокоїли!
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-05-31 20:10
Будь ласка, здоров'я Вам. Не забувайте залишати відгук.