Аналіз ліквору

Спрашивает: Олександр
Пол: Мужской
Возраст: 35 лет
Вітаю, Чоловік 36р. Доброго дня вже більше місяця турбує грипоподібний стан, пройшов повне обстеження в Німеччині, МРТ голови з контрастом, УЗД, аналізи. Аналіз ліквору трохи погані показники. Підвищений IgA в ліквору. Кажуть що все добре але добре я себе не почуваю. Відчуваю хронічну втому і як би в мене хронічний грип. Порадьте що дальше можна робити з цим аналізом ліквору, де шукати дальше? Дякую.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 25 июня 2024 года

10 ответов

Киченко Светлана Николаевна
невропатолог 2024-06-25 01:19
Александр здравствуйте,

А что на мрт головы?
Узи живота делали?
В каком отделении лежали? Терапевтическом?

Какие диагнозы постааили?
У вас есть выписка из больницы?

Есть потливость? Где? С запахом?
Повышение температуры?
Расшифруйте хр. Грипп-какие у вас конкретно симптомы? Насморк? Какие выделения? Боль в горле? Ломота тела? Боль при движении глазами?
Какие-то высыпания на коже?
Гол. Боль? Какакого характера? Локализация?
Боли в правом подреберье?
Платная консультация
Олександр 2024-06-25 06:48
До травня місяця 2024 року в мене було все добре. 15 травня в Німеччині мені назначили лікування хелікобактер пілорі, мав ерозії шлунку. Приймав Амоксицилін + кларитроміцин. Десь на 8 день антибіотиком терапії мені раптово стає погано, повторюються симпктоми: свист у вухах, стискаючи головна біль, головокружіння, піднявся тиск, по відчуттях і черепний, погіршився зір, ломота в тілі, температура 37.2. Звернувся до лікаря в Німеччині, зробити аналізи і сказали що все добре лиш від тиску призначили бо він чомусь раптово піднявся. Ще через 2 тижні полекшень не настало, сказав лікар що то мабуть депресія і виписав антидепресант, після однієї таблетки мені сталу дуже погано, серце випригувало з грудей більше не приймав. Але через 3 дні, я встав з ліжка пройшов пару кроків впав і мене почало трясти. Приїхала швидка і забрали в лікарню. Зробили КТ МРТ з контрастом голови, люмбарну пункцію, аналізи крові, кардіомоніморинг, електроенцефалограму, і сказали що все добре. На мої жалоби на грипоподібний стан кажуть що це психологічне., На питання чи це може бути віруси нічого не кажуть.
Питання чи може якийсь вірус типу епштейн бар чи схожий реактивуватись і давати таку симптоматику? Як це можна перевірити? Додаю виписку на німецькій Дякую за відповідь.
Олександр 2024-06-25 07:02
Перший раз це сталось в 2008 р в Іспанії, я раптово відчув себе погано, в мене піднялась температура до 37,4, запещало у вухах, зжало голову, головокружіння, головна біль, погіршився зір, дизорінтація. Думав може якась застуда, пішов до лікарів сказали пройде пити ібупрофен. Через 2 тижні лекше не стало, здав аналізи, сказали що все як би добре інфекцій нема лишень IgM до епштейн бар слабо позитивний і що все пройде. Но не пройшло і за місяць поїхав в Україну на обстеження, найшли стронгілоідоз який довго лікували аж поки не вкололи івермектин. Після цього лекше не стало, постійна хронічна слабкість, головні болі, свист у вухах, температура 37. Обстеження у вигляді МРТ, КТ, сотні аналізів нічого не находили. Лікували все і від всього, діагноз типу ВСД. Так я проходив до осені 2013 року де захворів на грип з температурою 39 яка тривала майже тиждень, після якої я повністю виздоровив. До травня місяця 2024 року в мене було все добре.
Олександр 2024-06-25 07:07
Лежав у неврології, на руках тільки аналізи крові і виписка на німецькій де мені сказали що все добре і приймати від тиску. Висипів немає, запах поту як на мене то не змінився. На герпес віруси не провіряли, тільки на бореліоз.
Олександр 2024-06-25 07:32
Біль як ломота у всьому тілі при грипі, сильна слабкість, сухі очі, зараз вже не боляче очима рухати, зір став розмитіший, головний біль постійно, свист у вухах постійно, головокружіння. В животі не болить.
Киченко Светлана Николаевна
невропатолог 2024-06-25 11:20
Александр

Я выписку не вижу, только лабор. Анализы, которые я уже видела

Пришлите мне пожалуйста выписку почитать

Вы когда упали теряли сознание?
Трясти стало все тело? От чего? Озноб? Слабость или что было? Как эпиприступ?

Из жалоб у вас:

Постоянная слабость-как она у вас проявляется? Слабость в мышцах? Усталость?
Если ляжете и глаза закроете уснете?
Когда она больше? Когда меньше?

Гол. Боль когда возникает? Вв сней просыпаетесь? Где локализуется? Какого характера? Ночью голова болит?

Свист в ушах постоянно? Как шелест листвы или высокий типа писка? Когда возникает? Когда или от чего лучше/хуже?

Температура постоянно 37 или?

Ломота во всем теле постоянно или когда-то возникает, лучше/хуже от чего?

Сухость глаз постоянная?

Размытость зрения постоянная? Или при гол. Боли?
Окулист обследовал?

Голова как кружится? Как после карусели или шатает как на корабле? Когда аозникает? При вставании? Наклоне головв, в покое? При ходьбе? Сопровождается тошнотой?

Платная консультация
Олександр 2024-06-25 14:20
Трясло все тіло як ударом струму, я навіть кричав, хоча був майже в свідомості. Сказали що не електричний приступ. Робили енцефалограму, реовазіграфію.
Слабкість постійна, відчуття що мій організм бореться з якоюсь інфекцією і ніяк не може побороти. Шум у вухах як шелест трави інколи переходить у писк і вертається як шелест. Температура хвилями від норм до 37.4. Ломота постійна, відчуття ніби мене постійно проходять точки по тілу, інколи м'язи поліпшуються. Сухість в очах постійна. Розмитість інколи сильна інколи не дуже. Окуліст не обслідував. Голова крутиться як на каруселі. Дякую за відповідь, загрузити можу лишень першу сторінку виписки
Киченко Светлана Николаевна
невропатолог 2024-06-25 22:47
Александр

Немецкие коллеги оценили ваши симптомы как психические

У вас симптомов много, а объективные методы обследования ничего не показывают

От официальной медицины вы больше никаких других диагнозов не увидите и какие бы обследования вы сейчас бы дальше не делали у вас ничего не найдут

Согласно альтернативной медицине у вас был контакт с туберкулезной инфекцией. Токсины туберкулезной палочки вызвали у вас эти симптомы. Это не туберкулез, а предзаболевание. Самого возбудителя уже нет, а его ооксины вызвали изменения тканей всего организма и у вас наблюдаются все эти симптомы

Такой метод как гомеопатия мог бы вам помочь вылечить ваше состояние

Всех благ!
Платная консультация
Олександр 2024-06-28 08:37
Доказовий лікар і геомопатія речі несумісні, токсин туберкульозу без туберкульозу, це як? Жодної інформації. Реальних спеціалістів які розуміються на хронічних вірусних інфекціях реально мало, їх одиниці. Краще сказати що то психологічне і не шукати проблему, назначити антидепресант, тобі буде погано но весело. Питання не може бути вирішене на цьому сайті, я просто хотів почути альтернативну думку але таку нісенітницю про геомопатію і токсин туберкульозу я не очікував.