Альфарекин

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Здравствуйте, гінеколог виписала альфарекин вагинально. Але в інструкції пише ректально. Можна так?
Цитологія 2 б тип. Флора добра. Впч 16,18 немаю
При кольпоскопии вскрилась киста, гинеколог казав все нормально, нічого страшного немає. Чи адекватне лікування.?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 5 июня 2021 года

9 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2021-06-05 17:04
Здравствуйте. "Вскрылась киста". Какая?
Платная консультация
Марія 2021-06-05 17:13
Незнаю. Лікар нічого не казала. Казала що вони
бувають. Все добре, не переживати. Наботова але я не впевнена
.
Марія 2021-06-05 17:44
Чесно незнаю) можливо запального цитолологісного мазка.
А можна на лафаребион замінити? Говорили що це аналог
Марія 2021-06-05 18:22
1) И також вагинально?
2) А ети кисти не опаснр, ничего не беспокоет. Менструация как часи.
3) От чего может бить 2 б тип?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2021-06-05 18:42
1. По инструкции. 2. Мария, так и неясно, о чем речь. Если наботовы - нестрашно. 3. Инфекция, нарушения флоры.
Платная консультация
Марія 2021-06-05 19:58
Дякую, а яку дозу лаферобіону обрати. ?
Альфарекин мені назначили 3 млн 10 днів, потім 10 днів перерва, і знову свічки на 10 днів. Як ці?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2021-06-05 21:19
Мария, пожалуйста, обращайтесь в режиме приватных вопросов или индивидуальных консультаций. Именно так обсуждается лечение. Всего доброго