Зуд полового члена

Спрашивает: Наташа
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Добро дня, скажіть будь ласка, що це може бути у нас з чоловіком був секс 3 дні тому, на даний час у нього свербить член і якісь нібито виділення, а у мене нічого нема. Він думає що це молочниця відсилає мене до лікаря, що це і що робити. Дякую.

Добавлен: 16 июня 2015 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2015-06-17 00:06
Это может быть и молочница и другие бактерии. Нужно обоим сдать общий мазок+ПЦР