Зовнішній геморой у дитини 4 роки

Спрашивает: Юлия
Пол: Мужской
Возраст: 4 года
Вітаю, дитині 4.5р помітила 1.5 міс тому після дефікації зовнішній геморой, венка сама ховається одразу.
2 міс тому перехворів на кишкову інфекцію Е. coli, лікували у стаціонарі Сорцефом. Після цього стул дитини став тугим та фрагментованим, приймали інулін нео пробіотик. Чи можна дома вилікувати це мазями? (ауробін, обліпихові свічки?)
Категория: Детский хирург
Добавлен: 24 августа 2024 года

1 ответ

Валерия Синцова 2024-08-25 11:40
Здравствуйте, Юлия. Пожалуйста свяжитесь со мной в социальной сети одноклассники по ссылке: https://ok.ru/profile/591216332691

Я проконсультирую Вас по данному вопросу.

С уважением,
детский врач хирург/уролого-андролог
Валерия Синцова
-1