Які ефірні масла возбуждаю мужчину
Спрашивает: Юлія
Пол: Мужской
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Нема
Здравствуйте, моєму чоловіку 30 років, і він недуже хоче займатися сексом, любовниці в нього точно немає. Так як він часто в командировках то бачу я його через кожні 3-4 місяці два тижні. Може ефірні масла поможуть возбудити його.
Категория: Сексолог-андролог
1 ответ
Здравствуйте! Эфирные масла можно использовать (лучше иланг-иланг), но я бы рекомендовал начать с исследования общего тестостерона, ЛГ, ГСПГ, ТТГ, пролактина, сахара крови и очной консультации сексолога(андролога).