Висипка на руках ніби опік
Спрашивает: Світлан
Пол: Мужской
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Немає
Доброго вечора. В мене питання на шкірі появились такі ніби опіки і незнаю що це. Думав що грибок купив мазь клотримазол-фітофарм але недопомагає. Незнаю що це може бути. Підкажіть може це негрибок а щось інше. Мазі чи якійсь таблетки може допоможуть.
Категория: Дерматолог
4 ответа
ВІТАЮ!
Додайте якісні фото , щоб побачити Вашу проблему?
Світлан, можете зробити максимально якісні фото , щоб роздивитися висипання.