Столбняк і імунітет від 1 вакцини
Спрашивает: Ника
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Вітаю, донці 5 місяків, 1 щеплення було в 3 місяці вакциною інфанрікс гекса. В 4 місяці донька захворіла і вклали 2-гу вакцину. 5 днів тому чоловік гуляв з донькою на вулиці і вона пальчиком ніжки царапнулась об металевий забор, помітили тільки на наступний день. Щеплення 2-ю вакциною збираємося робити через 4 дні (інфанрікс хіб) . Підскажіть будь ласка, чи дає 1 вакцинація імунітет від столбняку? Чи є ризик зараження доньки, цирапина дуже маленька и поверхнева
Категория: Детский инфекционист
1 ответ
Ника! Палочка столбняка не живет на металле. Она находится в почве. Опасность только при обширных ранах с повреждением мышц и попаданием туда почвы. Вашу царапину обрабатывайте зеленкой 2 раза в день.