Псевдоерозвія шийки
Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, Доброго дня, нещодавно при гінекологічному огляді у мене виявили невеличку псевдоерозію першого типу. Хотіла б дізнатися, якщо в мене є білі виділення, то вони можливі через цю псевдоерозію, бо цервікальний канал їх виділяє чи варто тшукати глибше їхню причину?
1 ответ
Відповідь Вам вже була дана - /news/ektopiya_tsilindrichnogo_epitel iyu/2018-12-2-504775#1225266
Якщо Ви змінили ім"я та місто - це не означає, що змінилася моя відповідь. Поважайте мій час, будь ласка.