Місячні пришвидшення
Спрашивает: Алла
Пол: Женский
Возраст: 12 лет
Хронические заболевания: Нету
Здравствуйте, чи можно пршвидшувати перші місячні не запитуйте чому та навіщо просто дайте відповідь! Якщо так то як, якщо ні то чому. Щоб порадили ви? Це потрібно зробити! З повагою Алла! Дякую за відповідь.
1 ответ
Доброго дня. Ні. Бо у Вашому віці це нереально. Організм ще не готовий. Не поспішайте в цей стан - це несолодко. Мудрості Вам