Повторні місячні
Спрашивает: Василий
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, знову почались місячні за 7 днів після попередніх, також появилась кров з анального отвору. Так інколи ниє живіт на пару хв коли понервуюсь, місячні йдуть йдуть як завжди, інколи є зхватки в низу живота на пару хв. При попередніх місячних в останій день їздила на велосипеді на наступний день появилась кров з анального отвору, була цілий день на наступний зменшилась і до обіду припинилась.
8 ответов
От нехай Ваша "подружка" і пише. Тому що опис ситуації неадекватний і є купа питань, на які Ви відповідь не дасьте. А кров з анального отвору взагалі не до гінеколога питання.
Платная консультация
Ясно. Скоротимо.
Це не норма. Необхідно почати з УЗД органів малого тазу. Гадання не допоможе.