Як визначити день запліднення

Спрашивает: таня
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Добрий день! В мене цикл 30-32 дні. Останні місячні почались 17.03. 28.03 почалися білі виділення, потім більш рясні, які тривали до 31.03. В цей період в мене було пару перерваних актів (незахищених). Потім був акт 3.04 з використанням еротексу. Зараз я вагітна. Скажіть будьласка в який день відбулось запліднення, а в який день не можливо? Чи можливе запліднення 3.04? ДЯКУЮ!
Теги: чи відбулось запліднення, штучне запліднення наякий день робллять перенос
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 мая 2013 года

1 ответ

Валерий Валентинович Состин
гинеколог 2013-05-03 05:52
В период, который Вы описываете, оплодотворение возможно и 28.03 и 3.04, установить отцовство можно будет только генетической экспертизой.